Ready made a.s.

Ready made a.s. je ideální volbou, pokud to s podnikáním myslíte vážně

Zatímco společnosti s ručením omezeným jsou často volbou začínajících podnikatelů, ti, kteří již chtějí mít od základu určitou prestiž, ti volí právě akciové společnosti. I takové lze samozřejmě kompletně koupit jako ready-made, a to bez nutnosti toho procházet celým procesem zakládání, který může být administrativně náročný, složitý, zdlouhavý a v neposlední řadě drahý. V těchto všech ohledech je tak prodej právě tou správnou volbou.

Každá ready made akciová společnost má již splacený základní kapitál

Co s danou podnikatelskou formou také souvisí, to je i informace o tom, že každá ready-made akciová společnost má již splacený základní kapitál. A to v zákonem požadované výši, což jsou dva miliony korun. Je tak ideální cestou k tomu, jak mohou tuto právní formu využívat i ti, kteří aktuálně tyto potřebné finance na samotný kapitál nemají.

Samotný prodej akciové společnosti je vyřízený velmi rychle

Je jasné, že v souvislosti s byznysem a podnikáním často rozhodují doslova dny, a být první je dokonalá konkurenční výhoda. I proto je tato forma velkým způsobem využívaná. Navíc mají společnosti vyřízené základní volné živnosti, a tak není problémem realizace podnikatelského nápadu téměř v jakékoliv oblasti. I v tomto směru jsou redy made mnohem lepší volbou, jelikož ušetří peripetie s tím, jak si na danou firmu vyřídit případnou živnost.

Ideální kombinací s ready made as je také prestižní sídlo

Stejně jako jiné podnikatelské formy, i akciové společnosti musí mít své vlastní sídlo, které je následně uvedeno do obchodního rejstříku. I zde je dobrá cesta toho, pokud je sídlo na kvalitní adrese. Zvedne tak samotnou prestiž firmy.

Nabízené ready made akciové společnosti jsou určené každému)

V celkovém směru je určitě třeba zmínit ani to, že na danou readymade může dosáhnout každý. Stačí dodat potřebné údaje spojené s akciemi a změnou v obchodním rejstříku, a tím je vše vyřízeno.