Poskytnutí sídla firmy

Kde mít levné sídlo firmy? Pomůže virtuální kancelář

Pod slovem kancelář každý přesně ví, co si pod ním má představit. Pokud ale mluvíme o množnosti poskytnutí sídla firmy, potom přichází na řadu i takzvaná virtuální. V principu se jedná o prostor označený adresou, jehož součástí bývá také recepce. A právě tato adresa je následně ono sídlo pro firmu. A to podle všech zákonných podmínek, které jsou v tomto ohledu jasně dané. Tím si může být každý podnikatel jistý, že právě takové sídlo firmy vše splňuje.

Žádné virtuální sídlo nevyžaduje fyzickou přítomnost podnikatelů

S ohledem na poskytnutí sídla společnosti je nutné dodat, že se na něm podnikatel nemusí nutně vyskytovat. Stačí, když bude daná adresa označena jeho jménem, což každá virtuální obchodní kancelář samozřejmě splňuje. Taková sídla firem ale splňují i další náležitosti, jako je třeba nezbytné přebírání pošty, či přijímání případných návštěv. Navíc bývá poskytnutí sídla s.r.o. hrazeno paušální měsíční částkou, což je další pozitivní plus, jelikož ta nebývá nijak vysoká. Hledáte-li i vy možnosti pro vaše sro, s virtuálním sídlem chybu neuděláte.

Při poskytnutí sídla závisí i na požadovaných službách

Co virtuální sídlo firmy poskytuje ve svém základu, to jsme si nastínili. Stejně tak ale může poskytnutí virtuální kanceláře zahrnovat nadstandardní služby, jako třeba přeposílání služby, nebo další administrativní úkony. Vše už záleží na konkrétné domluvě a na tom, jak jsou virtuální sídla koncipována právě z hlediska služeb.

Dané sídlo společnosti je uvedeno v obchodním rejstříku

Pokud si pro svůj byznys zvolíte právě virtuální sídlo společnosti, bude tato adresa i uvedena v obchodním rejstříku, a bude tak oficiální adresou vašeho podnikání. Navíc poskytnutí virtuálního sídla dnes nabízí mnoho firem, na mnoha prestižních adresách.

Hledáte kvalitní sídlo firmy? Zvolte špičkovou adresu

Není výjimkou, že poskytnutí virtuálního sídla firmy je nabízeno hlavně na unikátních adresách. Taková sídla firmy totiž zvyšují její prestiž. A tak stačí souhlas s umístěním sídla, změna v obchodním rejstříku, a vaše firma je zde taky. A to levněji, než běžný pronájem reálné kanceláře.